لمینت

فروش لمینت

لمینیتلمینیت


انواع لمینیت ها

1- رزین های لایه گذاری
2- خمیر های لایه گذاری


رزین های لایه گذاری
این رزین ها دارای ویسکوزیته پایینی بوده و الیاف و پر کننده ها بخوبی در این رزینها آغشته می گردند. با تغییر فرمولاسیون این رزینها می توان زمان کارکرد Pot Life را کنترل نمود.
رزین های اپوکسی لمینیت که عموما بعنوان دومین لایه پس از لایه ژل کت بکار می رود. این رزین ها قادرند بعنوان رزین های کامپوزیت که در ترکیب با الیاف و فیلر باعث افزایش خواص فیزیکی می گردد,مورد استفاده قرار گیرد.جمع شدگی رزین های لمینیت ناچیز بوده که همین امتیاز باعث کاربرد وسیع این رزین در صنایع کامپوزیت می گردد.

خمیر های لایه گذاری
با استفاده از این مواد می توان به استحکام بسیار زیادی در قالب دست پیدا کرد.از این مواد عمدتا در محلهایی که ارژل کت بعنوان لایه اول استفاده شده اعمال می گردد
رزین های اپوکسی که بصورت خمیر بوده و می توانند بعنوان لایه دوم پس از لایه ژلکوت استفاده شوند.این مواد ترکیبی از رشته های بلند الیاف شیشه با فیلترهای مخصوص می باشد.این ترکیب موجب تشکیل لایه ای با استحکام بالا می گردد.ایم مواد معمولا پس از ژلکت در قالب ها بعنوان پشت ریز مورد اسفاده قرار گرفته و در ایجاد یک کپی مقاوم و مستحکم از مدل نقشی اساسی دارد.انتقال حرارت عالی و حرارت زایی کم از خصوصیات بارز این مواد می باشد. پس از عملیات لایه گذاری جهت رسیدن به خواص ماکزیمم می توان عملیات پازپخت را اجرا نمود. کاربرد عمده این مواد در کپی سازی مدل ها و پشت ریز در قالب های کامپوزیت و RIM , ساخت محلهایی که نیاز به حجم داریم.این مواد قابل استفاده با دست و ماشین بوده و براحتی توسط ابزار ماشین کاری می گردد.

خمیر های مدل سازی
در این گونه از خمیرها از رزین اپوکسی با پرکنندهای مخصوص که موجب افزایش ویسکوزیته با خواص Thixotropic می باشد استفاده می گردد.این خمیرها جهت ساخت مدل اصلی استفاده شده و بدلیل جذب آب در حد صفر عمر مفید آن از مدلهای چوبی و گچی بیشتر است.از خصوصیات بارز این مواد می توان به قابلیت سنباده خوری همانند چوب اشاره نمود.
کاربرد : مدل سازی,ترمیم کننده قطعات کامپوزیتی و بلوک متریال ها و ...

چسب های اپوکسی
این چسب ها بر پایه رزین اپوکسی بوده و با توجه به نوع کاربرد دارای فرمولاسیون های متفاوتی می باشد.در این چسب ها بدلیل ایجاد پیوندهای عرضی بین مولکول ها موجب ایجاد چسبندگی بالا و محکمی میگردد. که ایم مواد را در برابر حلالها نفتی و روغنها مقاوم می نماید. استحکام فیزیکی و شیمیایی این نوع چسب ها به نوع فیلر بکار رفته در آنها دارد.با انتخاب فیلر های مخصوص می توان مقاومت حرارتی این چسب ها را تا دمای ۳۵۰ درجه سانتیگراد بالا برد. این چسب ها عمدتا به نام چسب های دوقلو نام برده می شوند. از تعدادی از این چسبها می توان جهت اتصال مدل بوردها استفاده نمود.

رزین با کاربرد الکترونیکی
این رزین بر پایه اپوکسی با فیلترهای مخصوص می باشد که در مقابل ولتاژهای مختلف مقاوم می باشد. بدیل خواص دی الکتریکی این مواد آز آنها می توان جهت دفن قطعات الکتریکی استفاده نمود. این رزین ها بدلیل ویسکوزیته پایین کلیه قسمت های قطعه را پوشانده و سطحی صاف را ایجاد می نماید. مقاومت ایم مواد در برابر آتش نیز ایده آل می باشد.از دیگر کاربردهای این رزین ها ساخت قطعات الکتریکی منجمله مدارهای چاپی می باشد. در تولید این مدارات,بایستی به چسبندگی لایه ها و خواص آنها ادامه فرآیند دقت نمود.تمام این موارد در فرمولاسیون این رزین ها مد نظر قرار گرفته است.
کاربرد : اتصال و دفن کابل های الکتریکی , کپسول کننده قطعات الکترونیکی.دفن بردهای الکترونیکی

گالری لمینیتتماس با ما

  دفتر مرکزی : میدان آزادی , بزرگراه فتح , خیابان خلیج فارس , پلاک ۲۸۸ , واحد ۴
  دفتر ۲ : بازار - خیابان ناصرخسرو - کوچه خدابنده لو - پاساژ اخوت - طبقه دوم - پلاک ۲/۲
  تلفن : ۲-۶۶۲۶۹۹۰۱ | همراه : ۰۹۱۲۱۳۹۸۱۴۲ و ۰۹۱۲۱۳۷۳۷۸۱
  فکس : ۶۶۲۶۹۹۰۳
  ایمیل : INFO@PCAH.IR

کلمات کلیدی

محصولات اخیر

 • فروش الیاف شیشه
 • پیشگامان ارس
 • فروش چسب اپوکسی
 • فروش گل مدل سازی
 • فروش خمیر مدل سازی
 • فروش رزین الکتریکی